Відбірковий тур IV Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії»

Відбірковий тур IV Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії»


Місце проведення: Будинок Політпросвіти (вул. Незалежності, 46)
Час початку: 13:00
Дата проведення: 2010-03-20

Фестиваль проводиться серед дітей, що виховуються в дитячих будинках і школах-інтернатах всієї України. Для дітей, позбавлених батьківської опіки – це один із небагатьох шансів заявити про свою мрію і бути почутими.
Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості проводиться уже четвертий раз. Перші два фестивалі проходили в Криму і зібрали більше 1500 дітей із дитячих будинків та інтернатів, переможці фестивалю отримали можливість відпочити в кращих таборах країни. Третій фестиваль відбувся в Києві і зібрав обдарованих дітей із дитячих будинків і шкіл-інтернатів, які змогли показати себе на сцені перед членами журі і глядачами.
З 23 січня по 27 березня у восьми великих містах України відбуваються регіональні відбіркові конкурси під лозунгом «Запали мрію!». В кожному із конкурсів буде приймати участь близько 250 дітей. Таким чином, за три місяці журі, до складу якого увійшли: українські артисти, зірки, спортсмени і суспільні діячі, зможе оцінити виступи більше двох тисяч обдарованих дітей соціально-незахищеної категорії. Журі відбіркового туру в нашому місті формуватимуть: Наталя Бучинська, GODO’, гурт «Пара Нормальних» та Міла Нітич.

Крім учасників-переможців регіональних відбіркових турів, в Фестивалі також приймуть участь роботи юних художників, скульпторів і майстрів прикладного мистецтва, твори яких будуть експоновані у виставці і стануть лотами великого благочинного аукціону.

Грандіозним святом стане фінал ІV Фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії», який проходитимете з 29 травня по 1 червня 2010 р. у Києві.
Джерело: freetime.if.ua

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх