Фізична вистава «Метаморфоза»

Фізична вистава «Метаморфоза»

19 лютого 2016, 19:00

facebook

Вартість

Квитки: 80 грн

В рамках міжнародного проекту Mime Wave Ukraine в Івано-Франківську буде представлена «Метаморфоза» – музична, візуально-пластична вистава про сучасну українську повсякденність та зміни в країні.

Mime Wave Ukraine – це некомерційний проект, створений українськими, голландськими та польськими діячами мистецтв. Якщо коротко і спрощено – “рух мімів”. Насправді ж, це довга історія, довжиною в 5 років, яка вміщує себе багато зусиль і колосальної праці.

«Метаморфоза» – це відображення змін, що відбуваються в українському суспільстві, за допомогою фізичного театру, анімації та живої музики.

У фізичному театрі основний засіб вираження – це тіло і динаміка, знак і символ, психологічний жест. Сприйняття відбувається на дуже тонкому, чуттєвому рівні, і мета – викликати у глядача глибинні асоціації, емоції та рефлексію на тему.

Підготовка вистави відбувається в Польщі за підтримкою Культурного центру в Любліні – саме там четверо українських артистів, двоє голландських музикантів і один український художник-аніматор разом з режисером створюють міжнародну мультидисциплінарної роботу.

Фізичний театр – це нова методика для українського театрального простору, оскільки в пострадянському контексті театр все ще залишається драматичним. Міністерство культури України фінансує тільки класичні театри, в той час як у країнах Європи розвиток театральної сцени випереджає українське сьогодення щонаймеше на 40 років. Створення сучасного актуального театру – це важливий внесок у розвиток культурного середовища.

Учасники проекту:

Анастасія Любченко – режисер / художник
Засновник проекту Mime Wave Ukraine.
Музика – Мariothijs (Thijs Felperlaan and Mario van der Velden), Нідерланди.
Наталія Скрябіна – перформер / художник-аніматор
Викладач пантоміми в Київській академії естрадного та циркового мистецтв та режисер анімаційного кіно, учасниця вокальної групи Звучі Дочі.
Патриция Пивош – дизайнер костюмів, Польща
Ольга Кебас – перформер
Танцівник, хореограф-постановник, засновник і керівник проекту “Колаж Простору Дії”, куратор перформативной програми ГОГОЛЬFEST, завідуюча відділенням сучасної хореографії коледжу КМУАТ ім. Сержа Лифаря.
Данила Данилюк – перформер
Клоун, співзасновник мім-театру буфонади та ексцентрики “Happy people”.
Матільда Маріна – перформер
Актриса-мім, режисер українсько-білоруської вистави “DVOE”.
Дмитро Гриньов – перформер
Танцівник і перекладач міжнародних фестивалів сучасного танцю.
Колектив Пилорама –декорації

З приводу бронювання квитків звертайтесь за телефоном (03422) 2-26-53 (каса філармонії). Придбати квитки також можна безпосередньо в касі філармонії.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх