Передноворічне дійство про дива «Дорогою до щастя»

Передноворічне дійство про дива «Дорогою до щастя»

23 грудня 2017, 14:00

Народний дім «Просвіта» (вул. Грушевського, 18)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Як назвати дитяче свято, де одночасно відбуватиметься мюзикл, дискотека, презентація книги казок, казкові читання, майстер–класи, казковий подіум і частування солодощами? Як не запросити усіх-усіх діток, навіть якщо захід має на меті залучити найперше багатодітні родини? Важко сказати. Але організатори впевнені, що буде неймовірно цікаво і дорослим, і діткам.

А тепер налаштуйтесь, бо все по порядку:
1. Зі Львова приїде БФ «Щастя завжди поруч» і радо подарує спеціальні книжки казок, написані мамами і татами з усієї України. Благодійність проекту в тому, що книги неможливо придбати в книгарнях, їх дарують діткам із сиротинців і багатодітним родинам.
Тому, багатодітні мамусі, Ви – наші почесні гості!

2. Буде дуже круто, якщо маленькі гості прийдуть у цікавому образі, карнавальному костюмі чи у пишному платтячку. Для них буде влаштовано міні-подіум: дефіле червоною доріжкою і представлення глядачам свого особливго вбрання, і особливого настрою.

3. Офіційна частина – не банальний концерт, а справжній мюзикл!

4. Неофіційна частина, тобто творчо-інтерактивна, наповнена майстер–класами від талановитих майстринь, затишним читанням казок з Віталією Савченко та Романом Бойчуком, супер дискотекою і частуваннями.

5. Крім того, можна буде зробити фотосети з фотографами, танцювати з Миколаєм і розповідати Йому байки.

Одним словом, плануйте суботу правильно!

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх