Вистава «Віндзорські витівниці»

Вистава «Віндзорські витівниці»

06 травня 2018, 18:00

Вартість

80 - 250 грн

Купити квиток

П’єса легендарного англійського драматурга на сцені Івано-Франківська! В рамках міжнародного фестивалю мистецтв «Carpathian space» 2018 ми чекаємо гостей з сусідніх країн Європи, для того щоб зміцнити тісні міжнаціональні зв’язку за допомогою найдавнішого виду мистецтва — театру.

Польський колектив Плотського драматичного театру ім. Єжи Занявскі (Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Plocku), продемонструє свою майстерність і вшануває пам’ять чудового класика Вільяма Шекспіра.

І знову сер Джон Фальстаф. Цей персонаж, щиро улюблений автором, фігурує в багатьох його творах. Відомий любитель смачної їжі, міцного алкоголю і прекрасних дам в цей раз сам стане жертвою романтичної афери. Опинившись в оточенні місіс Форд, місіс Пейдж і місіс Квіклі, він зачаровується жіночою красою і виявляється втягнутим в ураган дотепних розіграшів, заплутаних інтриг і несподіваних подколи.

Але скоро сер Джон з’ясовує, що не він один став жертвою підступних ігор трьох подруг — їх власні чоловіки, знайомі і сусіди знаходяться в такій же павутині. Про те, як наш герой знайшов вихід з цієї ситуації, вам розкажуть актори Плотського драматичного театру ім. Єжи Занявскі під чуйним керівництвом режисера Марка Мокровецького.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх